PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Filter
is: Sía

en: N/A
is: Á ekki við

en: URL:
is: Slóð:

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: @time ago
is: @time síðan

en: Completed
is: Lokið

en: Processing
is: Í vinnslu

en: Creator
is: Stofnandi
