PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: File
ja: ファイル

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Filename
ja: ファイル名

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Filter
ja: フィルター

en: File ID
ja: ファイルID

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Medium
ja: 中程度

en: Operation
ja: 操作

en: Pending
ja: 処理待ち

en: @time ago
ja: @time 前

en: Changed
ja: 変更済

en: Completed
ja: 完了

en: Failed
ja: 失敗

en: Email Notifications
ja: メール通知

en: Processing
ja: 処理中

en: Encrypted
ja: 暗号化

en: Passed
ja: パスされた

en: Report
ja: レポート

en: Creator
ja: 作者

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Custom settings
ja: カスタム設定

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: Email notification settings
ja: メール通知の設定

en: Default view mode
ja: デフォルトのビューモード

en: Needs Review
ja: 要レビュー

en: Checked
ja: チェック済
