PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Filename
jv: Jeneng File

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: File ID
jv: ID berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Medium
jv: Sedheng

en: Operation
jv: Operasi

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar
