PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Encrypted
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಣಗೊಂಡ

en: Date:
kn: ದಿನಾಂಕ:

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: File:
kn: ಕಡತ:

en: Justification
kn: ಜಸ್ಟಿಫಿಕೇಶನ್

en: Batch Size
kn: ಗುಂಪಿನ ಗಾತ್ರ
