PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File ID
lt: Failo ID

en: N/A
lt: N/D

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Pending
lt: Laukiama

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Report
lt: Ataskaita

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: Default view mode
lt: Numatytasis peržiūros režimas

en: Checked
lt: Pasirinkta
