PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: File ID
mn: Файл ID

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Medium
mn: Дундаж

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: KB
mn: КБ
