PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Content
ms: Kandungan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Download
ms: Muat turun

en: File
ms: Fail

en: Date
ms: Tarikh

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Filename
ms: Nama fail

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Filter
ms: Tapis

en: File ID
ms: ID fail

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Medium
ms: Sederhana

en: Operation
ms: Operasi

en: Pending
ms: Menunggu

en: @time ago
ms: @time yang lalu

en: Failed
ms: Gagal

en: Processing
ms: Sedang diproses

en: Progress indicator
ms: Penunjuk kemajuan

en: Preview image style
ms: Pratonton gaya imej
