PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: KB
ne: किलोबाईट
