PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Processing
nn: Handsamar
