PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
