PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: All
ps: ټول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Report
ps: راپور
