PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: Filename
ro: Nume fișier

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Filter
ro: Filtru

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: N/A
ro: N/D

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Medium
ro: Mediu

en: Operation
ro: Operație

en: Pending
ro: În așteptare

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Changed
ro: Schimbat

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Processing
ro: În procesare

en: Passed
ro: Promovat

en: Justification
ro: Justificare

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Checked
ro: Bifat
