PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (53 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: File Size
ru: Размер файла

en: Filename
ru: Имя файла

en: Issues
ru: Задачи

en: Add another
ru: Добавить еще

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Default settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Filter
ru: Фильтр

en: File ID
ru: ID файла

en: N/A
ru: Н/Д

en: URL:
ru: URL-адрес:

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Medium
ru: Средний

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Operation
ru: Действие

en: Pending
ru: В ожидании

en: @time ago
ru: @time назад

en: Changed
ru: Изменение

en: Completed
ru: Завершено

en: Failed
ru: Не удалось

en: Email Notifications
ru: Email Уведомления

en: Processing
ru: Обработка

en: KB
ru: КБ

en: Passed
ru: Пройден

en: Report
ru: Отчёт

en: Original Size
ru: Оригинальный размер

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Creator
ru: Автор

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: Tagged
ru: Помечено

en: Custom settings
ru: Пользовательские настройки

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре

en: File not found
ru: Файл не найден

en: Default view mode
ru: Режим просмотра по умолчанию

en: Needs Review
ru: Ждёт одобрения

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Checked
ru: Выбранный
