PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Processing
sr: Обрада

en: KB
sr: КБ
