PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం

en: KB
te: కిబై
