PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: N/A
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: Passed
th: ผ่าน

en: Creator
th: ผู้สร้าง
