PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Issues
tr: Konular

en: Add another
tr: Başka ekle

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Filter
tr: Süzgeç

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Medium
tr: Orta

en: Operation
tr: İşlem

en: Pending
tr: Bekleyen

en: @time ago
tr: @time önce

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Processing
tr: İşliyor

en: Passed
tr: Geçti

en: Report
tr: Rapor

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: Tagged
tr: Etiketli

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle

en: Email notification settings
tr: E-posta bildirim ayarları

en: Default view mode
tr: Varsayılan gösterim kipi

en: Checked
tr: İşaretli
