PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Original Size
ug: ئەسلى چوڭ- كىچىكلىكى
