PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (65 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Filename
uk: Назва файла

en: Issues
uk: Проблеми

en: Add another
uk: Додати ще

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Default settings
uk: Базові налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Filter
uk: Фільтр

en: File ID
uk: ID файла

en: N/A
uk: Н/Д

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Medium
uk: Середній

en: Operation
uk: Дія

en: Pending
uk: Очікування

en: @time ago
uk: @time тому

en: Changed
uk: Змінено

en: Completed
uk: Завершено

en: Failed
uk: Невдало

en: Email Notifications
uk: Email Повідомлення

en: Processing
uk: Обробка

en: Encrypted
uk: Шифроване

en: KB
uk: КБ

en: Passed
uk: Успіх

en: Date:
uk: Дата:

en: Default View
uk: Типовий перегляд

en: Report
uk: Звіт

en: Unknown user
uk: Невідомий користувач

en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: Creator
uk: Автор

en: File:
uk: Файл:

en: Field Settings
uk: Параметри поля

en: Justification
uk: Вирівнювання

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Job ID
uk: ID задачі

en: Tagged
uk: Позначені

en: Custom settings
uk: Власні налаштування

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Default view mode
uk: Усталений режим перегляду

en: Needs Review
uk: Очікує перевірки

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Checked
uk: Перевірено

en: Page:
uk: Сторінка:

en: Asset ID
uk: Ідентифікатор ресурсу

en: Compression level
uk: Рівень стиснення

en: PDF Version
uk: Версія PDF

en: Document Title
uk: Заголовок документа

en: Two Column
uk: Два стовпчики
