PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: Operation
af: Operasie

en: Pending
af: Hangende

en: Processing
af: Verwerking
