PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Processing
am: በሂደት ላይ
