PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Filename
az: Fayl adı

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: N/A
az: Yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Medium
az: Orta

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Processing
az: Emal edilir
