PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Filter
ca: Filtra

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: N/A
ca: No aplica

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Operation
ca: Operació

en: Pending
ca: Pendent

en: @time ago
ca: fa @time

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: Email Notifications
ca: Notificacions per correu electrònic

en: Processing
ca: Processant

en: Report
ca: Informe

en: Creator
ca: Creador

en: Tagged
ca: Etiquetat

en: Checked
ca: Comprovat
