PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: URL:
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ:

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: KB
dz: ཀེ་བི།
