PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Filter
fil: Salain

en: File ID
fil: ID ng talaksan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: Processing
fil: Pinoproseso
