PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (29 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Download
id: Unduh

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Filename
id: Nama berkas

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Client ID
id: ID Klien

en: File ID
id: ID berkas

en: N/A
id: T/T

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Medium
id: Sedang

en: Operation
id: Operasi

en: Pending
id: Tertunda

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Changed
id: Berubah

en: Completed
id: Selesai

en: Failed
id: Gagal

en: Processing
id: Memproses

en: Report
id: Laporkan

en: File not found
id: File tidak ditemukan

en: Checked
id: Terpilih
