PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filter
km: តម្រង

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: N/A
km: គ្មាន

en: URL:
km: URL ៖

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: KB
km: គីឡូបៃ
