PDF Services - Accessibility, Viewer and Compression (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Operation
nl: Bewerking

en: Pending
nl: In afwachting

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: Email Notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Processing
nl: Verwerken

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Report
nl: Rapport

en: Original Size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: Creator
nl: Maker

en: File:
nl: Bestand:

en: Tagged
nl: Getagged

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Needs Review
nl: Te beoordelen

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Asset ID
nl: Asset-ID
