PDF to ImageField (1.0.1-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Compression
is: Þjöppun
