PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Custom
uk: Власний

en: Compression
uk: Стиснення

en: Image format
uk: Формат зображення

en: Resolution
uk: Роздільність

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
