PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi
