PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу
