PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Resolution
bg: Резолюция
