PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Compression
sk: Kompresia

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
