PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Compression
sv: Komprimering

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
