PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Private
fr: Privé

en: File
fr: Fichier

en: Label
fr: Libellé

en: Preview
fr: Aperçu

en: Access
fr: Accès

en: Theme
fr: Thème

en: Plain
fr: Brut

en: Headers
fr: Entêtes

en: Landscape
fr: Paysage

en: Add style
fr: Ajouter un style
