PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Rendering
kn: <b>ರೆಂಡರಿಂಗ್</b>
