PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Private
ku: تایبەت

en: File
ku: پەڕگە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Page
ku: پەڕە

en: Add style
ku: زیادکردنی شێواز
