PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: File
az: Fayl

en: Preview
az: Önizləmə

en: Access
az: İcazə

en: Theme
az: Tema

en: Page
az: Səhifə

en: Plain
az: Düz

en: Styles
az: Üslublar
