PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: File
bg: Файл

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Page
bg: Страница

en: Add style
bg: Добави стил
