PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Private
cs: Soukromé

en: Public
cs: Veřejná

en: File
cs: Soubor

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Access
cs: Přístup

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Page
cs: Stránka

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Styles
cs: Styly

en: Add style
cs: Přidat styl
