PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Private
sk: Súkromné

en: Public
sk: Verejné

en: File
sk: Súbor

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Access
sk: Prístup

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Page
sk: Strana

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Styles
sk: Štýly

en: Add style
sk: Pridať štýl
