PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Private
sv: Privat

en: Public
sv: Offentlig

en: File
sv: Fil

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Access
sv: Åtkomst

en: Theme
sv: Tema

en: Page
sv: Sida

en: Plain
sv: Enkel

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Add style
sv: Lägg till stil
