PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Image
ar: الصورة

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Text
ar: نص

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية
