PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст
