PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Image
cy: Delwedd

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Text
cy: Testun

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun
