PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი
