PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст
