PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Image
nl: Afbeelding

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Text
nl: Tekst

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Creator
nl: Maker

en: Config
nl: Instellen
