PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte
